Laienda oma elu!

Magnet
Tee enesele vaimne rännak lihtsamaks.
Startup
Tunne vabalt oma tundeid ja mõtle ise.
Microscope
Häälesatud Sinu tegelikele vajadustele.

See veebisait pakub tööriista, mis aitab teid teie vaimsel teekonnal. „Parendamise pill“ kasutab „Kiindumatu hülgamise“ meetodit, et laiendada teie sidet Helde Universumiga.

See täiesti vahva, üliefektiivne, valgustav ja õilis tööriist on seadistatud vastama Sinu tegelikele vajadustele. See võib aidata:

Avage oma kosmiline potentsiaal selle vaimse täiustamise teenusega. Universum ise eemaldab Sinu vabamõtlemise takistused ja kalibreerib teie ego, seda kõike meile raha andmise kaudu.

Võimaliku kasutaja tunnistus ideaalsetes tingimustes: „Pärast 6765€ annetamist oskan nüüd leviteerida ja mõtteid lugeda! Tulemused võivad erineda.“ – Cosmic Carl (nimi muudetud).

Teenust saab tasuta ja piiramatult proovida. Võid igal hetkel lõpetata teenuse proovimise ilma teatamata ja sellega ei kaasne lõptamise tasusi ega menetlus toiminguid. Kui otsustad maksta, siis pretensioonide korral makset ei tagastata, kuid kompensatsiooniks saad uuesti tasuta proovida.

See on parim teenus, mida osutan.
Kasuta seda võimast vahendit vastutustundlikult ja teadlikult.

21€ + 3% arvestatakse käsitlus tasuks.
Makset sooritades nõustud, et pretensioonide korral raha tagasi ei saa.

Sellest teenusest

PDF

Miks pakun seda teenust? Sellel Universumil on hädas inimlastest hale meel ja Suur Vaim ajas mulle peale et teeksin selle abivahendi eelkõige neile kes juba üht-teist mõistavad.
Kas summa on oluline? Kas sellega saab asendada teisi praktikaid ja harjutus? Kas see parandab rikutud aurat? Kas minust võib saada selgeltnägija? JAH! Kui Sa tunned nii. :-) 
Kas see kulutus tagab loteriivõidu? Universumi lahkus on lõputu, miksmitte, aga tõenäoliselt vajad sa midagi muud.