Laienda oma elu!

Magnet
Tee vaimne rännak oma meelele lihtsamaks.
Startup
Tunne vabalt oma tundeid ja mõtle ise.
Microscope
Häälesatud Sinu tegelikele vajadustele.

See veebileht on loodud Sulle abiks Su vaimsel rännakul. On kindlasti asju mida tahad oma ellu luua, siin on veidi võimendust. Teenuse abil saab laiendada Lahke universumi võimalust tuua arenguid ja küllust läbi kiindumatu loobumise.

Võimalus anda ära raha omal vaimsel kaalutlusel kosmilise positsiooni parandamiseks. Isegi rahast saab paastuda.

Nagu Sa juba tead, arenemiseks on vaja tegutseda. See võimas alkeemiline vahend aitab rakendada esoteerilisi teadmisi, kosmilisi ja vaimseid tõdesi Sinu ellu. See täiesti vahva, üliefektiivne, valgustav ja õilis tööriist on seadistatud vastama Sinu tegelikele vajadustele.

See Universum pakub rohkem võimalusi, kui teed neile ruumi – olgu Su ootusteks tervis, majanduslik edu, või varjatumad – tšakrate avanemine, aura parandamine, EGO seadistamine, positiivne mõtlemine ja kõrgem vibratsiooni tase mis avab hinnalise ligipääsu Akasha kroonikatele. Need on ainult mõni näide paljudest võimalustest.

Mis peamine, see eemaldab takistused mis segavad vabalt ise mõtelda päris omi mõtteid ja ise tunda päris oma tundeid!

Teenust saab tasuta ja piiramatult proovida. Võid igal hetkel lõpetata teenuse proovimise ilma teatamata ja sellega ei kaasne lõptamise tasusi ega menetlus toiminguid. Kui otsustad maksta, siis pretensioonide korral makset ei tagastata, kuid kompensatsiooniks saad tasuta uuesti proovida.

Osta