Laienda oma elu!

Magnet
Tee vaimne rännak oma meelele lihtsamaks.
Startup
Tunne vabalt oma tundeid ja mõtle ise.
Microscope
Häälesatud Sinu tegelikele vajadustele.

See veebileht on loodud Sulle abiks vaimsel rännakul. Teenuse abil saab laiendada Lahke Universumi võimalust tuua arenguid ja küllust läbi kiindumatu loobumise. See eemaldab takistused mis segavad vabalt ise mõtelda päris omi mõtteid ja ise tunda päris omi tundeid!

Võimalus anda ära raha omal vaimsel kaalutlusel kosmilise positsiooni parandamiseks. Isegi rahast saab paastuda.

Nagu Sa juba tead, arenemiseks on vaja tegutseda. See võimas alkeemiline vahend aitab rakendada esoteerilisi teadmisi, kosmilisi ja vaimseid tõdesi Sinu ellu. See täiesti vahva, üliefektiivne, valgustav ja õilis tööriist on seadistatud vastama Sinu tegelikele vajadustele.

See Universum avab rohkem võimalusi, kui teed neile eneses ruumi – olgu Su ootusteks tervis, majanduslik edu, või varjatumad – tšakrate avanemine, aura parandamine, EGO seadistamine, positiivne mõtlemine ja kõrgem vibratsiooni tase mis avab hinnalise ligipääsu Akasha kroonikatele.

Need on ainult mõni näide paljudest.

Teenust saab tasuta ja piiramatult proovida. Võid igal hetkel lõpetata teenuse proovimise ilma teatamata ja sellega ei kaasne lõptamise tasusi ega menetlus toiminguid. Kui otsustad maksta, siis pretensioonide korral makset ei tagastata, kuid kompensatsiooniks saad uuesti tasuta proovida.

See on parim teenus, mida osutan.
Kasuta seda võimast vahendit vastutustundlikult ja teadlikult.

21€ + 3% arvestatakse käsitlus tasuks.
Makset sooritades nõustud, et pretensioonide korral raha tagasi ei saa.

Sellest teenusest

PDF

Miks pakun seda teenust? Sellel Universumil on hädas inimlastest hale meel ja Suur Vaim ajas mulle peale et teeksin selle abivahendi eelkõige neile kes juba üht-teist mõistavad.
Kas summa on oluline? Kas sellega saab asendada teisi praktikaid ja harjutus? Kas see parandab rikutud aurat? Kas minust võib saada selgeltnägija? JAH! Kui Sa tunned nii. :-) 
Kas see kulutus tagab loteriivõidu? Universumi lahkus on lõputu, miksmitte, aga tõenäoliselt vajad sa midagi muud.